TC De Linden 1 Groen 1

Groen 2 Groen Zondag

2e in poule Groen 2 Groen Zondag

Uitslag

Zondag 10 november
0
DUNO 3
0
DE LINDEN 1
2
DE OORSPRONG 3
0
LENT 3
Zondag 3 november
1
LENT 3
5
BEMMEL 3
Zondag 27 oktober
1
BEMMEL 3
5
DE LINDEN 1
3
HUISSEN 3
3
DE HOGE WICK 3
5
LENT 3
1
DUNO 3
2
DE OORSPRONG 3
4
DE HELSTER 3
Zondag 20 oktober
4
DE HELSTER 3
2
BEMMEL 3
0
DUNO 3
6
HUISSEN 3
1
LENT 3
5
DE HOGE WICK 3
4
DE OORSPRONG 3
2
DE LINDEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 37700311131
2.DE LINDEN 17412281428
3.HUISSEN 37331251725
4.DE HOGE WICK 37322241824
5.DE OORSPRONG 37412241824
6.BEMMEL 37214202220
7.LENT 37106103210
8.DUNO 370076366