TC De Linden 2 Groen 2

Groen 2 Groen Zondag

4e in poule Groen 2 Groen Zondag

Uitslag

Zondag 3 november
6
VORMER 1
0
GROESBEEK 1
Zaterdag 2 november
3
VORMER 1
3
EWIJK 1
Zondag 27 oktober
0
DE LINDEN 2
0
EWIJK 1
0
MALDEN 3
0
DE HOGE WICK 5
0
VORMER 1
0
DE OORSPRONG 2
4
MALDEN 3
2
DE HOGE WICK 5
2
EWIJK 1
4
DE LINDEN 2
5
VORMER 1
1
DE OORSPRONG 2
2
GROESBEEK 1
4
RAPIDITAS 3
Zondag 20 oktober
0
DE LINDEN 2
0
VORMER 1
0
RAPIDITAS 3
0
MALDEN 3
0
EWIJK 1
0
DE OORSPRONG 2
1
DE LINDEN 2
5
VORMER 1
3
RAPIDITAS 3
3
MALDEN 3
3
EWIJK 1
3
DE OORSPRONG 2
2
GROESBEEK 1
4
DE HOGE WICK 5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VORMER 1761034834
2.EWIJK 17421311131
3.DE OORSPRONG 27421251725
4.DE LINDEN 27313202220
5.MALDEN 37133172517
6.DE HOGE WICK 57205152715
7.RAPIDITAS 37214152715
8.GROESBEEK 17025113111