TC De Linden 1 DD 17+

2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 25 oktober
0
DE MILSBEEK 1
4
DE HELSTER 2
2
DE LINDEN 1
2
OOIJ 1
0
HUISSEN 1
4
DE HOGE WICK 1
3
GROESBEEK 2
1
BEMMEL 2
Woensdag 23 oktober
4
DE HOGE WICK 1
0
GROESBEEK 2
Vrijdag 18 oktober
3
DE MILSBEEK 1
1
BEMMEL 2
1
OOIJ 1
3
HUISSEN 1
3
DE LINDEN 1
1
DE HOGE WICK 1
4
DE HELSTER 2
0
GROESBEEK 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LINDEN 1761022622
2.DE HELSTER 2751122622
3.DE HOGE WICK 1742120820
4.HUISSEN 17313141414
5.OOIJ 17313131513
6.DE MILSBEEK 17214111711
7.GROESBEEK 271156226
8.BEMMEL 270074244