TC De Linden 1 DD 17+

2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LINDEN 1761022622
2.DE HELSTER 2751122622
3.DE HOGE WICK 1742120820
4.HUISSEN 17313141414
5.OOIJ 17313131513
6.DE MILSBEEK 17214111711
7.GROESBEEK 271156226
8.BEMMEL 270074244