TC De Linden 2 DD 17+

2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 2e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HOGE WICK 2761022622
2.ELDEN 1743020820
3.HETEREN 1742119919
4.KELTENWOUD 17232151315
5.DE LINDEN 27313141414
6.VALBURG 17124111711
7.SPITSBERGEN 171157217
8.BEMMEL 370164244