TC De Linden 3 DD 17+

3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HOGE WICK 3770024424
2.DE LINDEN 3760124424
3.LENT 27412161216
4.HAALDEREN 17403161216
5.TV PIT 171339199
6.TACHYS 272058208
7.ANGEREN 170258208
8.NIJMEGEN-QUICK 270257217