TC De Linden 3 DD 17+

3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 1 november
4
HAALDEREN 1
0
NIJMEGEN-QUICK 2
Vrijdag 25 oktober
0
TV PIT 1
4
DE LINDEN 3
1
HAALDEREN 1
3
DE HOGE WICK 3
3
LENT 2
1
ANGEREN 1
1
NIJMEGEN-QUICK 2
3
TACHYS 2
Zondag 20 oktober
2
TV PIT 1
2
LENT 2
Vrijdag 18 oktober
2
ANGEREN 1
2
NIJMEGEN-QUICK 2
0
TV PIT 1
4
DE HOGE WICK 3
4
DE LINDEN 3
0
HAALDEREN 1
4
LENT 2
0
TACHYS 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HOGE WICK 3770024424
2.DE LINDEN 3760124424
3.LENT 27412161216
4.HAALDEREN 17403161216
5.TV PIT 171339199
6.TACHYS 272058208
7.ANGEREN 170258208
8.NIJMEGEN-QUICK 270257217