TC De Linden 1 GD 17+

2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 4761023523
2.DE LINDEN 1751121721
3.SINT TUNNIS 17313161216
4.RAPIDITAS 27403151315
5.TOPIO 27313131513
6.TOPSPIN-BOXMEER 17214101810
7.RAPIDITAS 371067217
8.NIJMEGEN-QUICK 271157217