TC De Linden 1 GD 17+

2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 15 november
0
RAPIDITAS 3
4
DE HELSTER 4
Vrijdag 1 november
0
RAPIDITAS 3
4
DE LINDEN 1
Vrijdag 25 oktober
3
TOPSPIN-BOXMEER 1
1
RAPIDITAS 3
1
NIJMEGEN-QUICK 2
3
TOPIO 2
0
RAPIDITAS 2
4
DE LINDEN 1
1
SINT TUNNIS 1
3
DE HELSTER 4
Vrijdag 18 oktober
1
TOPIO 2
3
RAPIDITAS 2
3
DE HELSTER 4
1
TOPSPIN-BOXMEER 1
1
NIJMEGEN-QUICK 2
3
DE LINDEN 1
3
SINT TUNNIS 1
1
RAPIDITAS 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 4761023523
2.DE LINDEN 1751121721
3.SINT TUNNIS 17313161216
4.RAPIDITAS 27403151315
5.TOPIO 27313131513
6.TOPSPIN-BOXMEER 17214101810
7.RAPIDITAS 371067217
8.NIJMEGEN-QUICK 271157217