TC De Linden 2 GD 17+

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 25 oktober
1
DE LINDEN 2
3
DE WITTE RAVEN 2
1
DE GELENBERG 3
3
GROOTVEN 2
1
NIJMEGEN-QUICK 3
3
TACHYS 2
1
EWIJK 2
3
UNION 1
Vrijdag 18 oktober
4
UNION 1
0
DE GELENBERG 3
2
NIJMEGEN-QUICK 3
2
DE WITTE RAVEN 2
3
EWIJK 2
1
GROOTVEN 2
4
TACHYS 2
0
DE LINDEN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.UNION 1761023523
2.TACHYS 27331171117
3.DE GELENBERG 37322161216
4.EWIJK 27412161216
5.NIJMEGEN-QUICK 37232151315
6.GROOTVEN 27223121612
7.DE WITTE RAVEN 271159199
8.DE LINDEN 270164244