TC De Linden 2 GD 17+

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.UNION 1761023523
2.TACHYS 27331171117
3.DE GELENBERG 37322161216
4.EWIJK 27412161216
5.NIJMEGEN-QUICK 37232151315
6.GROOTVEN 27223121612
7.DE WITTE RAVEN 271159199
8.DE LINDEN 270164244