TC De Linden 1 HD 17+

2e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 2e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LINDENHOLT 1752023523
2.MALDEN 1761022622
3.DE LINDEN 17412161216
4.VORMER 17142141414
5.GROOTVEN 17223121612
6.DUKENBURG SMASH 17214111711
7.OEFFELT 171159199
8.NIJMEGEN-QUICK 270255235