TC De Linden 1 DD 35+

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 1 november
1
NVLTB 3
3
DE LINDEN 1
Vrijdag 25 oktober
0
VALBURG 1
4
DE HELSTER 3
2
BEMMEL 2
2
RHENEN 1
4
NVLTB 3
0
KELTENWOUD 3
1
DE GELENBERG 1
3
DE LINDEN 1
Vrijdag 18 oktober
1
VALBURG 1
3
DE LINDEN 1
3
BEMMEL 2
1
KELTENWOUD 3
3
RHENEN 1
1
NVLTB 3
4
DE HELSTER 3
0
DE GELENBERG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RHENEN 1761022622
2.DE HELSTER 3750219919
3.DE LINDEN 17412171117
4.NVLTB 37313151315
5.BEMMEL 27322151315
6.VALBURG 17214101810
7.KELTENWOUD 371159199
8.DE GELENBERG 170165235