TC De Linden 1 DD 35+

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RHENEN 1761022622
2.DE HELSTER 3750219919
3.DE LINDEN 17412171117
4.NVLTB 37313151315
5.BEMMEL 27322151315
6.VALBURG 17214101810
7.KELTENWOUD 371159199
8.DE GELENBERG 170165235