TC De Linden 2 DD 35+

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

6e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 2761023523
2.BEMMEL 1751123523
3.BAKKERSHAAG 1751121721
4.TACHYS 17214121612
5.DE STUW 17223111711
6.DE LINDEN 271249199
7.AVANTI '55 272148208
8.GENDT 170165235