TC De Linden 2 DD 35+

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

6e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 1 november
3
AVANTI '55 2
1
DE LINDEN 2
Vrijdag 25 oktober
0
TACHYS 1
4
BEMMEL 1
3
DE HELSTER 2
1
BAKKERSHAAG 1
2
AVANTI '55 2
2
GENDT 1
2
DE LINDEN 2
2
DE STUW 1
Vrijdag 18 oktober
1
GENDT 1
3
TACHYS 1
2
DE STUW 1
2
DE HELSTER 2
0
AVANTI '55 2
4
BEMMEL 1
1
DE LINDEN 2
3
BAKKERSHAAG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HELSTER 2761023523
2.BEMMEL 1751123523
3.BAKKERSHAAG 1751121721
4.TACHYS 17214121612
5.DE STUW 17223111711
6.DE LINDEN 271249199
7.AVANTI '55 272148208
8.GENDT 170165235