TC De Linden 2 GD 35+

2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KELTENWOUD 1761024424
2.WEURT 2751119919
3.EWIJK 17421171117
4.DE OORSPRONG 17232141414
5.DE HAANENBERGH 17214121612
6.DE STUW 17214111711
7.LEWABO 171159199
8.DE LINDEN 271066226