TC De Linden 2 GD 35+

2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 15 november
0
WEURT 2
0
DE HAANENBERGH 1
Vrijdag 8 november
0
LEWABO 1
0
DE STUW 1
Vrijdag 1 november
1
DE STUW 1
3
WEURT 2
4
KELTENWOUD 1
0
DE LINDEN 2
Vrijdag 25 oktober
2
DE STUW 1
2
DE OORSPRONG 1
1
DE HAANENBERGH 1
3
EWIJK 1
0
LEWABO 1
4
KELTENWOUD 1
4
WEURT 2
0
DE LINDEN 2
Vrijdag 18 oktober
3
EWIJK 1
1
DE STUW 1
0
DE LINDEN 2
4
LEWABO 1
2
DE HAANENBERGH 1
2
DE OORSPRONG 1
1
WEURT 2
3
KELTENWOUD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KELTENWOUD 1761024424
2.WEURT 2751119919
3.EWIJK 17421171117
4.DE OORSPRONG 17232141414
5.DE HAANENBERGH 17214121612
6.DE STUW 17214111711
7.LEWABO 171159199
8.DE LINDEN 271066226