TC De Linden 3 GD 35+

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LENT 1761024424
2.DE LINDEN 3761023523
3.NVLTB 2741219919
4.DE STUW 47412181018
5.TACHYS 27304141414
6.DE HOGE WICK 371067217
7.OTV 571064244
8.BEMMEL 271063253