TC De Linden 3 GD 35+

4e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

1e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LINDEN 3550038238
2.DE WIEKSLAG 1541032832
3.MALDEN 4431028428
4.GENNEP 35202161616
5.DE WITTE RAVEN 25104112911
6.DE ZOETSMEER 651037257
7.TACHYS 450044284
8.THOS 260030240