TC De Linden 3 GD 35+

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 8 november
4
DE STUW 4
0
BEMMEL 2
Vrijdag 1 november
0
OTV 5
4
LENT 1
Vrijdag 25 oktober
4
DE HOGE WICK 3
0
OTV 5
1
NVLTB 2
3
LENT 1
0
BEMMEL 2
4
TACHYS 2
1
DE STUW 4
3
DE LINDEN 3
Vrijdag 18 oktober
4
DE LINDEN 3
0
DE HOGE WICK 3
0
BEMMEL 2
4
LENT 1
1
TACHYS 2
3
NVLTB 2
4
DE STUW 4
0
OTV 5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LENT 1761024424
2.DE LINDEN 3761023523
3.NVLTB 2741219919
4.DE STUW 47412181018
5.TACHYS 27304141414
6.DE HOGE WICK 371067217
7.OTV 571064244
8.BEMMEL 271063253