TC De Linden 3 GD 35+

4e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

2e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 25 september
8
DE WIEKSLAG 1
0
DE WITTE RAVEN 2
6
DE ZOETSMEER 6
2
TACHYS 4
8
DE LINDEN 3
0
THOS 2
Vrijdag 18 september
0
THOS 2
8
DE WIEKSLAG 1
0
TACHYS 4
8
MALDEN 4
2
DE WITTE RAVEN 2
6
DE LINDEN 3
8
GENNEP 3
0
DE ZOETSMEER 6
Vrijdag 11 september
8
MALDEN 4
0
THOS 2
6
DE WIEKSLAG 1
2
TACHYS 4
1
DE ZOETSMEER 6
7
DE WITTE RAVEN 2
8
DE LINDEN 3
0
GENNEP 3

Wedstrijdschema

Tachys 4
TC De Linden 3 GD 35+
Uit
02-10-2020 19:00
Nr. 13580873
Baansoort: Overig
De Zoetsmeer 6
TC De Linden 3 GD 35+
Uit
09-10-2020 19:00
Nr. 13580876
Baansoort: Overig
TC De Linden 3 GD 35+
Tennisvereniging Malden 4
Thuis
16-10-2020 19:00
Nr. 13580880
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinnen is mogelijk
De Wiekslag 1
TC De Linden 3 GD 35+
Uit
23-10-2020 19:00
Nr. 13580870
Baansoort: Overig

Poule stand (2e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE WIEKSLAG 1330022222
2.DE LINDEN 3330022222
3.MALDEN 4220016016
4.DE WITTE RAVEN 231029159
5.GENNEP 32101888
6.DE ZOETSMEER 631027177
7.TACHYS 430034204
8.THOS 230030240