Zaterdag 17+ Dames dubbel 2

3e klasse Dames dubbel 17+ Zaterdag

8e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NIJMEGEN-QUICK 4770024424
2.KELTENWOUD 17322171117
3.BAKKERSHAAG 17322161216
4.LEUTH 17322161216
5.DOORNENBURG 27133121612
6.OOIJ 17223111711
7.SPITSBERGEN 27124101810
8.DE LINDEN 270346226