Zaterdag 17+ Dames dubbel 2

3e klasse Dames dubbel 17+ Zaterdag

8e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Zaterdag

Uitslag

Zaterdag 26 oktober
3
OOIJ 1
1
BAKKERSHAAG 1
3
LEUTH 1
1
SPITSBERGEN 2
0
DE LINDEN 2
4
NIJMEGEN-QUICK 4
2
DOORNENBURG 2
2
KELTENWOUD 1
Zaterdag 19 oktober
3
NIJMEGEN-QUICK 4
1
DOORNENBURG 2
2
OOIJ 1
2
SPITSBERGEN 2
4
BAKKERSHAAG 1
0
LEUTH 1
0
DE LINDEN 2
4
KELTENWOUD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NIJMEGEN-QUICK 4770024424
2.KELTENWOUD 17322171117
3.BAKKERSHAAG 17322161216
4.LEUTH 17322161216
5.DOORNENBURG 27133121612
6.OOIJ 17223111711
7.SPITSBERGEN 27124101810
8.DE LINDEN 270346226