TC De Linden 1 Gem 17+

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BEEKHUIZEN 2650123723
2.DE LINDEN 16402181218
3.SLOW 66402171317
4.LENT 26303141614
5.RAPIDITAS 16204141614
6.TEN MEDEL 26204102010
7.SLOW 561059219