TC De Linden 1 Gem 17+

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Uitslag

Zaterdag 9 november
5
BEEKHUIZEN 2
0
SLOW 5
Zaterdag 2 november
4
BEEKHUIZEN 2
1
SLOW 6
2
TEN MEDEL 2
3
LENT 2
Zaterdag 26 oktober
5
BEEKHUIZEN 2
0
TEN MEDEL 2
2
RAPIDITAS 1
3
SLOW 6
1
SLOW 5
4
DE LINDEN 1
Zaterdag 19 oktober
4
LENT 2
1
RAPIDITAS 1
1
TEN MEDEL 2
4
DE LINDEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BEEKHUIZEN 2650123723
2.DE LINDEN 16402181218
3.SLOW 66402171317
4.LENT 26303141614
5.RAPIDITAS 16204141614
6.TEN MEDEL 26204102010
7.SLOW 561059219