Zaterdag 17+ Gemengd 2

4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

4e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SLOW 10760126926
2.RAPIDITAS 47502241124
3.ALTB 57502231223
4.DE LINDEN 27403171817
5.RAPIDITAS 37304161916
6.LUNO 17205142114
7.SLOW 117205132213
8.DE PETTELAER 671067287