Zaterdag 17+ Gemengd 2

4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

4e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Uitslag

Zaterdag 26 oktober
3
RAPIDITAS 3
2
SLOW 11
4
DE LINDEN 2
1
DE PETTELAER 6
2
SLOW 10
3
RAPIDITAS 4
2
LUNO 1
3
ALTB 5
Zaterdag 19 oktober
0
DE LINDEN 2
5
RAPIDITAS 4
0
DE PETTELAER 6
5
SLOW 10
2
LUNO 1
3
SLOW 11
3
ALTB 5
2
RAPIDITAS 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SLOW 10760126926
2.RAPIDITAS 47502241124
3.ALTB 57502231223
4.DE LINDEN 27403171817
5.RAPIDITAS 37304161916
6.LUNO 17205142114
7.SLOW 117205132213
8.DE PETTELAER 671067287