TC De Linden 1 HE 17+

2e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

4e in poule 2e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LUNO 2752021721
2.VEENENDAAL 1750221721
3.GROESBEEK 17331161216
4.DE LINDEN 17313141414
5.LENT 37232131513
6.DE HOGE WICK 27223131513
7.DREUMEL '75 17133111711
8.DE GELENBERG 170073253