Zaterdag 17+ Heren dubbel 1

3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

4e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

Uitslag

Zaterdag 26 oktober
2
DE WITTE SCHARE 3
2
VORMER 4
0
LENT 6
4
TV PIT 1
4
AVANTI '55 1
0
DUIVEN 5
0
DE LINDEN 2
4
LINDENHOLT 1
Zaterdag 19 oktober
3
DE WITTE SCHARE 3
1
DUIVEN 5
2
TV PIT 1
2
DE LINDEN 2
2
LENT 6
2
LINDENHOLT 1
2
VORMER 4
2
AVANTI '55 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.AVANTI '55 1761022622
2.LINDENHOLT 1751121721
3.VORMER 4742119919
4.DE LINDEN 27223111711
5.LENT 67214111711
6.DE WITTE SCHARE 37214111711
7.TV PIT 17115101810
8.DUIVEN 571157217