Zaterdag 17+ Heren dubbel 1

3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

4e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.AVANTI '55 1761022622
2.LINDENHOLT 1751121721
3.VORMER 4742119919
4.DE LINDEN 27223111711
5.LENT 67214111711
6.DE WITTE SCHARE 37214111711
7.TV PIT 17115101810
8.DUIVEN 571157217