T C De Linden 1 JO

2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

5e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 3 november
1
RAPIDITAS 2
5
DE HOGE WICK 1
Zondag 27 oktober
6
LENT 1
0
DE LINDEN 1
0
DE GELENBERG 2
6
SCHUYTGRAAF 3
0
BEMMEL 3
6
DE HOGE WICK 1
0
TACHYS 2
6
RAPIDITAS 2
Zondag 20 oktober
5
LENT 1
1
RAPIDITAS 2
6
DE HOGE WICK 1
0
DE GELENBERG 2
1
BEMMEL 3
5
SCHUYTGRAAF 3
6
DE LINDEN 1
0
TACHYS 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HOGE WICK 1770041141
2.LENT 1760135735
3.RAPIDITAS 27412291329
4.SCHUYTGRAAF 37322231923
5.DE LINDEN 17313202220
6.TACHYS 27205113111
7.BEMMEL 370165375
8.DE GELENBERG 270164384