Zondag 10 t/m 14 Meisjes 1

2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 3 november
3
RACKETS-BERGHEM 1
3
DE OORSPRONG 1
1
BOLETE 1
5
DE LINDEN 1
Zondag 27 oktober
6
DE LINDEN 1
0
LENT 1
0
SCHUYTGRAAF 2
6
DE OORSPRONG 1
1
BOLETE 1
5
RACKETS-BERGHEM 1
0
VORMER 1
6
HUISSEN 1
Zaterdag 26 oktober
3
DE LINDEN 1
3
HUISSEN 1
Zondag 20 oktober
4
LENT 1
2
VORMER 1
4
SCHUYTGRAAF 2
2
RACKETS-BERGHEM 1
5
DE OORSPRONG 1
1
BOLETE 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HUISSEN 1761037537
2.DE LINDEN 1761034834
3.DE OORSPRONG 17412271527
4.RACKETS-BERGHEM 17313202220
5.SCHUYTGRAAF 27313172517
6.LENT 17205132913
7.VORMER 17115132913
8.BOLETE 170077357