Zondag 11 t/m 17 Jongens 1

2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

3e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 10 november
0
ALTEC 1
0
NVLTB 1
0
RAPIDITAS 2
0
DE LINDEN 1
Zondag 3 november
5
DE LINDEN 1
1
DE OORSPRONG 2
5
LENT 1
1
NVLTB 1
Zondag 27 oktober
5
TACHYS 1
1
NVLTB 1
6
DE LINDEN 1
0
LENT 1
6
RAPIDITAS 2
0
DE OORSPRONG 2
6
DE HELSTER 2
0
ALTEC 1
Zondag 20 oktober
4
TACHYS 1
2
LENT 1
1
NVLTB 1
5
DE LINDEN 1
2
DE OORSPRONG 2
4
DE HELSTER 2
6
RAPIDITAS 2
0
ALTEC 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RAPIDITAS 2750233933
2.DE HELSTER 27511311131
3.DE LINDEN 17511271527
4.TACHYS 17421251725
5.DE OORSPRONG 27304192319
6.ALTEC 17214182418
7.LENT 17115123012
8.NVLTB 170073393