Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 4

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 8 november
4
DE GELENBERG 2
0
UNION 1
Vrijdag 1 november
4
AVANTI '55 1
0
DE LINDEN 4
0
UNION 1
0
DE WITTE RAVEN 2
Vrijdag 25 oktober
4
AVANTI '55 1
0
OOIJ 1
4
DE HOGE WICK 1
0
UNION 1
3
DE GELENBERG 2
1
DE WITTE RAVEN 2
3
DE LINDEN 4
1
MALDEN 8
Vrijdag 18 oktober
4
DE HOGE WICK 1
0
OOIJ 1
4
DE GELENBERG 2
0
MALDEN 8
2
DE WITTE RAVEN 2
2
DE LINDEN 4
1
UNION 1
3
AVANTI '55 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.AVANTI '55 1752023523
2.DE GELENBERG 2761023523
3.DE HOGE WICK 1751122622
4.UNION 17303111311
5.DE LINDEN 471249199
6.DE WITTE RAVEN 271238168
7.OOIJ 170257217
8.MALDEN 870255235