Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 4

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.AVANTI '55 1752023523
2.DE GELENBERG 2761023523
3.DE HOGE WICK 1751122622
4.UNION 17303111311
5.DE LINDEN 471249199
6.DE WITTE RAVEN 271238168
7.OOIJ 170257217
8.MALDEN 870255235