Trainingsindeling Jeugd 2018-2019

De indeling van de jeugd voor het nieuwe seizoen is bekend. Je vindt de indeling hieronder. 

Enkele mededelingen:

- in het belang van de training en het kind willen we de ouders die komen kijken naar hun kind, vragen om slechts de eerste en de laatste 10 minuten aanwezig te zijn. Het overige gedeelte van de training is er dan bij de kinderen een betere concentratie waardoor zij meer leren in de les. 

- de trainers bepalen met welke ballen er wordt gespeeld. Het kan wel eens voorkomen dat er in een groep 2 verschillende soorten ballen worden gebruikt, maar over het algemeen is iedereen ingedeeld naar niveau en speelt een groep dus met één type bal.

 

Maandag Emile  16.00-17.00 Appie Paans    Ruben Kuppens
    Boaz van der Linden Noah Belfor
    Teun Geitenbeek  
       
Maandag Emile 17.00-18.00 Figo Toorenburg  Ben Glaudemans
    Tijn Graat  Stan Brugman
    Mees de Baaij  Nino van der Linden
    Rafael Vriezema  
       
Maandag Emile 18.00-19.00 Bram Kroeze Thijs van Voorn
    Jens Kroeze Martijn Peters
       
Dinsdag Emile 16.30-18.00 Bram de Waal    Jens Kroeze
    Bram Kroeze  Thijs van Voorn
    Collin Hissink  
       
Dinsdag Emile 18.00-19.00 Gijs Post    Rogier Alkemade
    Fabian Rietveld    Yu Mei Gaertner
       
Woensdag Emile 14.00-15.00    Figo Toorenburg    Mees van Meerwijck
    Tijn Graat    Nino van der Linden
    Ben Glaudemans    Puck Spanjers   
        Rosalie Dilling    Lisa Beekman
       
Woensdag Emile 15.00-16.00    Jayden Kuiper    Jim van Bergen   
        Stan Gerritsen    Teun Geitenbeek   
        Robin Kessels    Ferry Dams   
             
Woensdag Emile 17.00-18.00 Femi Timmermans Linde de Ruiter
    Fleur van Dijk Isabella Fiamma
    Raïda Mohamed Audrey Braam
       
Woensdag Emile 18.00-19.00 Jort Post    Thom Hendriks   
        Myronne de Leeuw    Chiara Brouwer
    Madelon Helms  
       
Vrijdag Emile 16.00-17.00 Anouk Vermeulen Mees van Meerwijck   
        Luuk Idema    Nomi Monfils
    Calvin Schutters    Tobias Hermsen
    Floris Toonen     
       
Vrijdag Emile 17.00-18.00    Sam Kusters    Mathijs van Workum   
        Daniel Janssen    Jesse Kuppens   
        Jasper Kessels    Ivan Peters
       
Vrijdag Emile 18.00-19.30    Kili Troost    Marlieke van Gaalen   
        Myronne de Leeuw    Madelon Helms   
        Thom Hendriks    Chiara Brouwer   
        Guus van Voorn    Pim Dubelaar
       
       
Maandag Rik 16.00-17.00    Maxime Roelofs    Vince van Diermen   
        Isis de Backer    Eline Pustjens   
        Luuk Cobussen Roos-Anne Meijerink
        Thieme de Bruin    Thijmen Roelofs
       
Maandag Rik 17.00-18.00    Shivani Veerbeek    Arthur Alkemade   
        Joren Verhoeven    Sarah van der Stelt
        Kimley Tran     
       
Maandag Rik 18.00-19.00    Maureen Croqué    Kimberly Tran   
        Alexandra ten Bras    Anouk Theeuwen
       
Dinsdag Rik 16.00-17.00    Floor Mensink    Oscar Huver   
        Marileen Schreven    Carlinde Schreven   
        Isa van de Weerdt    Eefje van de Weerdt
    Sanne Wanders    Thomas Wanders
       
Dinsdag Rik 17.00-18.00    Ties Cornelissen Maxime Roelofs   
        Rafael Vriezema    Kars Haakman   
        Yuup den Haan    Bas Spelbrink
       
Dinsdag Rik 18.00-19.00    Anmara Dijkstra    Adar Zeren   
        Tinus Butter    Job Strik   
        Anna Peters    Suzanne Brouwer   
        Joren Verhoeven  
           
Woensdag Rik 14.00-15.00    Tommie Willems    Sam Willems   
        Siem Albers  
           
       
Woensdag Rik 15.00-16.00 Volwassenen  
       
Woensdag Rik 16.00-17.00     Luuk Willems Rinze Dijken
    Boaz van der Linden Joy Schür
    Sebas van de Logt Carlijn Cobussen
       
Woensdag Rik 17.00-18.00 Jakob Seelen    Roselieke Meijerink   
        Tooske Kusters    Benthe Voet   
        Thijs Brugman    Chris Janssen   
        Guus de Backer    Louise Braam
    Tobias Rombouts  
       
Woensdag Rik 18.00-19.00    Elise Timmermans    Bram van Thiel   
        Eline Hamersma    Roel Hoogeveen   
        Myrah Meisen    Max Deutekom
    Suzanne Brouwer    Nina Dilling
       
Woensdag Rik 19.00-20.00    Chloe Kha    Anouk Theeuwen   
        Marloes Steenbergen    Boukje van Bergen
       
Donderdag Rik 16.00-17.00    Bink van den Hurk    Jayden van Gelderen   
        Thijmen Roelofs    Sanne Wanders   
        Thomas Wanders    Livayro Renirie   
    Bjorn Engelen Rosalie Dilling
       
Donderdag Rik    17.00-18.00    Maevy Maas Mathijs Buis   
        Alex Buis    Bas Spelbrink   
        Isa van de Weerdt    Eefje van de Weerdt   
        Floor Mensink Carlijn Cobussen 
           
 Donderdag Rik    18.00-19.00    Kilo Troost    Julian Korsten   
        Guus van Voorn    Mik Nillissen   
        Morris Wassink    Thomas Mensink
Commissie overzicht